Bobulky jsou vzácné víno odrůd Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, vyrobené z hroznů, které tři měsíce vysychaly na roštech se slámou.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Sladké |
| Odrůda | Cuvée |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Slámové víno |
| Objem láhve | 0,375 |
|---|---|
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Alkohol | 8,5% |
| Bezcukerný extrakt | 60,2 g/l |
| Obsah kyselin | 7,8 g/l |
| Zbytkový cukr | 201,0 g/l |
| Šarže | 101/25 |