Po přivonění objevíte tóny černých ostružin, sušených švestek, koření, skořice a kvalitní čokolády. Chuť je hladká, bohatě ovocná s příjemnou kyselinkou a intenzivní dochutí.
| Barva | Červené |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Suché |
| Odrůda | Frankovka |
| Ročník | 2023 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
|---|---|
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Mikulovská |
| Obec | Bulhary |
| Trať | Na pískách |
| Alkohol | 14,0% |
| Bezcukerný extrakt | 28,2 g/l |
| Obsah kyselin | 5,6 g/l |
| Zbytkový cukr | 2,0 g/l |
| Šarže | 96/23 |