Korálově růžová s pivoňkovým odstínem, vůně křupavých čerstvých třešní, v chuti jahody se smetanou, svěží ovocnost, šťavnatá dochuť doplněná jemnou kyselinkou.
| Barva | Rosé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosladké |
| Odrůda | Frankovka |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Objem láhve | 0,75 l |
|---|---|
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Přítluky |
| Trať | Přítlucká hora |
| Alkohol | 11,5% |
| Bezcukerný extrakt | 23,2 g/l |
| Obsah kyselin | 6,7 g/l |
| Zbytkový cukr | 23,8 g/l |
| Šarže | 73/25A |