Aroma květů bílé broskve a černého bezu je dotvořen ananasem. Ve šťavnaté osvěžující chuti nalezneme červený pomeranč i exotické ovoce. Dochuť je hravě kořenitá. Vhodné k plodům moře, k masu s bílou omáčkou, k polotvrdým sýrům. Teplota podávání 9 -11 ºC.
Ocenění:
Zlatá medaile, Bacchus International Wine Contest 2026 Madrid
Zlatá medaile, Berliner Wein Trophy 2026
Zlatá medaile, Grand Prix Vinex 2026
Zlatá medaile, Vinařské Litoměřice 2026
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosladké |
| Odrůda | Hibernal |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z hroznů |
| Složení vína : | hrozny, arabská guma,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 343kJ/82kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Kalvárie |
| Alkohol | 12,0% |
| Bezcukerný extrakt | 27,1 g/l |
| Obsah kyselin | 7,0 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 3,8g/3g |
| Zbytkový cukr | 29,6 g/l |
| Šarže | 50/25 |