Po přivonění ucítíte list černého rybízu, citrusové plody a jemnou kořenitost. V chuti potěší lehká nasládlost zbytkového cukru provoněná tropickými plody.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosuché |
| Odrůda | Hibernal |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Objem láhve | 0,75 l |
|---|---|
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Přítluky |
| Trať | U studánky |
| Alkohol | 12,0% |
| Bezcukerný extrakt | 24,0 g/l |
| Obsah kyselin | 7,3 g/l |
| Zbytkový cukr | 11,3 g/l |
| Šarže | 31/25 |