Víno má temně rubínovou barvu. Buket přezrálých višní v čerstvém i kompotovaném stavu je doplněn o jemné nuance černé čokolády a kvalitního tabáku. Chuť je bohatá, příjemně ovocná s dlouhou dochutí.
Ocenění:
Stříbrná medaile, Promenáda červených vín 2026
Zlatá medaile, Hustopečská pečeť 2026
| Barva | Červené |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Suché |
| Odrůda | Modrý portugal |
| Ročník | 2024 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
|---|---|
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Nová hora |
| Alkohol | 13,0% |
| Bezcukerný extrakt | 28,9 g/l |
| Obsah kyselin | 5,3 g/l |
| Zbytkový cukr | 3,4 g/l |
| Šarže | 55/24 |