Vůně okvětních růžových lístků, manga a kompotovaných mandarinek přechází do intenzivní harmonie zbytkového cukru s čerstvou kyselinkou a jemnou kořenitostí v závěru.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Sladké |
| Odrůda | Pálava |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z hroznů |
| Objem láhve | 0,75 l |
|---|---|
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Nová hora |
| Alkohol | 11,5% |
| Bezcukerný extrakt | 24,6 g/l |
| Obsah kyselin | 7,2 g/l |
| Zbytkový cukr | 75,2 g/l |
| Šarže | 107/25 |