Vůně je plná nektarů květin s tóny čerstvě utržených hroznů, limetky a vyzrálé mandarinky. Příjemně šťavnatá chuť přináší vše z vůně a nepostrádá dlouhý kořenitý závěr. Vhodné k uzené rybě a masu, k pernaté zvěři, k paštikám. Teplota podávání 10 - 12 ºC.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Sladké |
| Odrůda | Pálava |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z bobulí |
| Složení vína : | hrozny, arabská guma,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 412kJ/98kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Kalvárie |
| Alkohol | 11,5% |
| Bezcukerný extrakt | 30,7 g/l |
| Obsah kyselin | 7,1 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 9,4g/8,1g |
| Zbytkový cukr | 80,8 g/l |
| Šarže | 118/25 |