Víno má velmi intenzivní buket s tóny květů černého bezu, vanilky a mandarinky. Chuť je extraktivní směsí manga, mandarinky a medu. Velmi vhodné k dezertům a sladkým úpravám jídel. Teplota podávání 9 - 11 ºC.
Ocenění:
Zlatá medaile, Grand Prix Vinex 2026
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Sladké |
| Odrůda | Pálava |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z cibéb |
| Složení vína : | hrozny, arabská guma,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 481kJ/115kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Kalvárie |
| Alkohol | 11,0% |
| Bezcukerný extrakt | 38,6 g/l |
| Obsah kyselin | 7,4 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 13,8g/12,6g |
| Zbytkový cukr | 126 g/l |
| Šarže | 121/25 |