Čerstvé hrozny, kůra citrusů a orientální koření udávají základní charakter vůně. Chuť je příjemná šťavnatá tvořena převážně bílou broskví s medovými plásty. Vhodné podávat k předkrmům a k lehkým úpravám sladkovodních ryb. Teplota podávání 10 – 12 °C.
Ocenění:
Stříbrná medaile, Meditrina 2025
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosuché |
| Odrůda | Ryzlink rýnský |
| Ročník | 2024 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Složení vína : | hrozny,kyselina metavinná,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 314kJ/75kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Růžový vrch |
| Alkohol | 12,5% |
| Bezcukerný extrakt | 22,4 g/l |
| Obsah kyselin | 7,0 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 1,7g/0,9g |
| Zbytkový cukr | 9,1 g/l |
| Šarže | 32/24B |