Bylinky, kandované ovoce a med tvoří základní stavební pilíře vůně i chuti tohoto vína. Minerální a plný závěr ještě zvýrazňuje celkový dojem z vína. Velmi vhodné k dezertům a k jemným paštikám. Teplota podávání 9 - 11 ºC.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Sladké |
| Odrůda | Solaris |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z hroznů |
| Složení vína : | hrozny, arabská guma,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 378kJ/90kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Novomlýnský svah |
| Alkohol | 12,0% |
| Bezcukerný extrakt | 24,6 g/l |
| Obsah kyselin | 7,0 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 6,0g/5,2g |
| Zbytkový cukr | 51,8 g/l |
| Šarže | 04/25 |