Velmi výrazný buket je tvořen čajovou růží, pomerančem, medem a čerstvě utrženým hroznem. Badyán s vanilkou dotvářejí, spolu s tím co najdeme ve vůni, chuť vína. Doporučujeme podávat k předkrmům, lehkým úpravám ryb a drůbeže, ale i k dezertům. Teplota podávání je 9 – 11 ºC.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosladké |
| Odrůda | Tramín červený |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Výběr z hroznů |
| Složení vína : | hrozny, arabská guma,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 368kJ/88kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Nová hora |
| Alkohol | 12,5% |
| Bezcukerný extrakt | 28,7 g/l |
| Obsah kyselin | 6,5 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 4,8g/4g |
| Zbytkový cukr | 39,6 g/l |
| Šarže | 106/25 |