Buket tohoto vína je tvořen směsí lískových oříšků a hruškových křížal. Ve velmi příjemné chuti se reprezentuje exotické dřevo a roztomilá nasládlost sultánek. Vše ještě doplňuje svěží ovocný závěr. Vhodné ke studené kuchyni, k smaženým rybím pokrmům. Teplota podávání 10 – 12 °C.
| Barva | Bílé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Suché |
| Odrůda | Veltlínské zelené |
| Ročník | 2024 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Složení vína : | hrozny,kyselina metavinná,oxid siřičitý |
|---|---|
| Obsah | Obsahuje zanedbatelné množství tuků, nasycených tuků, bílkovin a solí |
| Alergeny | oxid siřičitý a siřičitany |
| Energetická hodnota na 100 ml | 335kJ/80kcal |
| Plněno v: | Vinařství U Kapličky s.r.o. |
| Kategorie vína | Víno z České republiky s CHOP |
| Objem láhve | 0,75 l |
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Vinice Skadar |
| Alkohol | 13,5% |
| Bezcukerný extrakt | 22,5 g/l |
| Obsah kyselin | 6,7 g/l |
| Sacharidy z toho cukry na 100ml | 1,0g/0,2g |
| Zbytkový cukr | 1,9 g/l |
| Šarže | 81/24 |