Malinová je barva tohoto vína. Vůně je svěží s příjemnými tóny ostružiny se smetanou a malinovou dření. Chuť je citrusově – rybízová. Víno můžeme podávat s ledovou tříští ve sklenici, jímž vznikne neuvěřitelně osvěžující nápoj. Teplota podávání 10 - 12 ºC.
Ocenění:
Velká zlatá medaile, Vinařské Litoměřice 2026
Vítěz kategorie, Vinum Juvenale 2025
| Barva | Rosé |
|---|---|
| Zbytkový cukr | Polosuché |
| Odrůda | Zweigeltrebe |
| Ročník | 2025 |
| Přívlastek | Pozdní sběr |
| Objem láhve | 0,75 l |
|---|---|
| Vinařská oblast | Morava |
| Podoblast | Velkopavlovická |
| Obec | Zaječí |
| Trať | Růžový vrch |
| Alkohol | 11,5% |
| Bezcukerný extrakt | 21,0 g/l |
| Obsah kyselin | 6,6 g/l |
| Zbytkový cukr | 13,5 g/l |
| Šarže | 83/25 |